3 põhjust, miks üha enam ostetakse mett just Meeoti kaudu

mesilane lillel

Meeott – see on platvorm, mis viib hõlpsal moel kokku tootja ning tarbija ehk mesiniku tema klientidega. Põhjusi, miks nüüd, kohe ja praegu Meeoti kasutajaks hakata, on tegelikult palju, aga toome siinkohal välja 3 olulisemat.

1. Teed head: ostes kohalikku mett, toetad oma kogukonda

OTT ehk võrgustik, kus pakutakse tooteid otse tootjalt tarbijale, on muutumas ühe populaarsemaks. Eestis on juba üheksas maakonnas oma OTTi seltsing ehk grupp inimesi, kes on võtnud oma südameasjaks kohaliku toiduga kauplemise. Harilikult korraldatakse regulaarseid toidulaatasid või kaubakohtumisi näiteks korra nädalas, kus väiketootjatel ning klientidel on võimalik omavahel vahetult suhelda, osta soodsa hinnaga head-paremat ning tugevdada seeläbi nii kohalikku majandust kui ka kogukondlikke sidemeid. Meeott.ee ulatab siinkohal oma abikäe, olles nii-öelda virtuaalne turuplats, kus on võimalus osta just oma kodukandi mett. 

2. Naudid mugavust: osta mett kodust või töölt lahkumata vaid paari klikiga

Laadad ning toiduturud on küll suurepärane viis oma kodukandi mesinike ja/või klientidega suhtlemiseks, ent kiire elutempo juures paratamatult ei jõua alati turule ostlema minna. Teisalt ei pruugi Sa kohaliku meetootjaga tuttavgi olla ehk lihtsalt ei oska iseseisvalt kellegi poole pöörduda. Samas head, värsket ning kvaliteetset mett ju sooviks. Meeott.ee portaalis saabki väga mugavalt otsida omale lähima mesiniku ning osta vaid paari klikiga tema tooteid, minnes ostule kas ise järele või tellides tooted lähimasse pakiautomaati.

3. Toetad vaid parimat: kohalik mesi on kvaliteetne ning tervislik

Jah, ka supermarketis müüakse mett ning üha enam olemegi harjunud ostma kõiki kaupu ühest kohast, alates sokkidest kuni sibulateni. Teisalt aga ju teame, et supermarketist ostetud leib ei lõhna kunagi nii nagu koduahjust äsja välja tulnud värske leib. Niisamuti on tegelikult ka meega. Poeriiulis looklevate importmeepurkide kõrval võib heal juhul leida ka Eesti mett, ent harva on see kodu lähedal sumisenud mesilaste töö vili – paraku jõuab suurtesse toidupoodidesse väga vähe kohaliku väiketootja armastusega valmistatud kaupa. Ent just oma kodukandi asjaarmastajatest mesinike toodang on kõige puhtam ning naturaalsem valik igale meefännile.

Niisiis – kui Sa hindad mett, selle magusat maitset ning võimsat ravitoimet sama palju kui Meeott ning soovid toetada Eesti mesinikke, siis soeta oma meevarud Meeoti platvormilt! Saades sooja ning kiire teeninduse või meelipaitava maitseelamuse osaliseks, jaga oma kogemust kindlasti ka teistega, kirjutades mesiniku juurde kiitva kommentaari.

Loodan siiralt, et leiad just siit endale isikliku mesiniku – või suisa mitu!

TUTVU TOODETEGA!

Lisa kommentaar


meeott.ee @ 2019

Palun täitke kõik väljad

Lähtesta parool

Oma parool lähtestamiseks, palume Sul sisestada e-maili aadress, mis konto registreerimisel sisestati.

Sinu ostukorv
Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis!
Kokku
0.00
0