Hea mesinik, registreeri end Meeoti kasutajaks juba täna!

Meeoti eesmärgiks on viia oma kodumaine mesi otse tootjalt tarbijani. Selleks on aga vaja, et portaali koonduksid nii suuremad kui ka väiksemad mesinikud kõikjalt üle Eesti! Vaikselt, aga järjekindlalt muutub õnneks ka meie tarbija üha teadlikumaks ning eelistab toitu, mis on pärit kui mitte täitsa kodu lähedalt, siis vähemalt Eestist.

Et olla internetis ostlejatele nähtavad, peame meie, mesinikud, ise esimese sammu astuma ning oma tooted kauplemiseks välja panema. Meeoti portaali on oodatud kõik tooted, mis on seotud meega – ja loomulikult ka meie kodumaine maitsev mesi ise.

Meeott.ee süsteem on imelihtne!

1. Registreeri end portaali kasutajaks.

2. Pärast registreerimist sisesta oma müügikuulutus(ed). NB! Pööra kindlasti tähelepanu kuulutuse sisule ning ka pildile. Ka virtuaalsel turuplatsil kehtib aegumatu turundusnipp, et mida ilusam jutt ning pilt, seda parem. Loomulikult peab aga jutt ja sisu omavahel kooskõlas olema. Tagasihoidlike eestlastena me ei julge aga sageli oma toodet kiita ning jääme lootma sellele, et kui kliendil on mett vaja, küllap ta siis ostab nagunii. Internetis aga klient paraku ei saa toodet käega katsuda ega mesinikuga juttu vesta, sestap tuleb rohkem rõhku panna emotsiooni loovatele sõnadele ning kvaliteetsele fotole

3. Lisa kuulutusse kindlasti ka oma asukoht, et klient teaks, mis kandi meega on tegu.

4. Vali, millistel viisidel klient oma toote kätte saab – kas toode saadetakse pakiautomaati (Omniva, Itella), klient peab ise järele tulema või on mõlemad variandid võimalikud. Pakiautomaati saatmise eest maksab klient.

5. Kuulutuse sisestamine ning portaalis hoidmine on tasuta, kuid iga tehingu eest võetakse 5% müügisummast Meeoti portaali edasi arendamiseks.

6. Kui klient on sooritanud ostu, saadetakse müüja e-mailile ostja andmed (koos pakikaardiga, kui oli valitud pakiautomaati saatmine).

7. Müüdud toodete eest kantakse raha müüja arvele järgmise kuu 5. tööpäevaks ning saadetakse emailile müügiarve.

8. Kõikidel ostjatel on pärast ostu tegemist võimalik müüjat ning tema toodet hinnata ning avalikult kommenteerida. Seda enim eesmärgiga mesinikke kiita ning luua veelgi enam usaldust kohalike meemüüjate vastu.

Soovin siiralt, et Meeoti portaali abiga jõuaksid kõik usinad mesinikest väiketootjad oma klientidele veelgi lähemale!

meeott.ee registreerimise leht

REGISTREERU MEEOTI PORTAALI KASUTAJAKS!

Lisa kommentaar


meeott.ee @ 2019

Palun täitke kõik väljad

Lähtesta parool

Oma parool lähtestamiseks, palume Sul sisestada e-maili aadress, mis konto registreerimisel sisestati.

Sinu ostukorv
Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis!
Kokku
0.00
0